Тернопіль

Тернополяни можуть через «Дію» зареєструвати нерухоме майно

dergavna-reestratsiya-prav-na-neruhome-mayno-diya-2022

Тернопільська міська рада одна з перших в Україні долучилася до пілотного проєкту щодо реєстрації права власності нерухомого майна за допомогою вебпорталу «Дія».

Процедура реєстрації триває до п’яти робочих днів, однак строк може бути продовжений до 35 робочих  днів. Послуга є безкоштовною, а час подання заявки складає 10 хвилин.

Скористатися вказаною послугою можуть ті жителі Тернополя, котрі є одними із власників нерухомого майна, щодо якого подається заява.

Звертаємо увагу, в разі створення заяви в електронній формі, витяг у паперовій формі не видається. Витяг в електронній формі має таку саму юридичну силу, як і паперовий. Його можна роздрукувати та користуватися, як будь-яким іншим документом.

Здійснити державну реєстрацію права власності на об’єкти нерухомого майна можна і офлайн. Ознайомитися з покроковим алгоритмом можна за посиланням.

До слова, ця послуга поки що доступна лише у двох містах України –  Харкові та Тернополі.

Читайте також: На Тернопільському ставі демонтували 4 дерев’яних пірсиLoading...One Response to Тернополяни можуть через «Дію» зареєструвати нерухоме майно

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK