Тернопіль

Портал “Дія” тимчасово не працює через хакерську атаку на урядові сайти

дія

Через хакерську атаку на урядові сайти портал “Дія” тимчасово відключили. На думку фахівців, такий крок допоможе локалізувати проблему та запобігти поширенню атаки на інші ресурси.

“Портал “Дія” відключено, як і низку інших урядових сайтів. Це необхідно для локалізації проблеми та запобігання поширення атаки на інші ресурси. Мобільний застосунок “Дія” працює в штатному режимі. Дія — безпечний продукт, що не зберігає персональні дані, а лише відображає їх із реєстрів”, – повідомили у Мінцифрі.

У Мінцифрі зазначили, що у ніч з 13 на 14 січня хакери здійснили атаку на низку урядових сайтів, зокрема МЗС, МОН та інші. Зловмисники на головних сторінках цих сайтів розмістили повідомлення провокаційного характеру. Роботу більшої частини атакованих державних ресурсів вже відновлено. Контент сайтів при цьому залишився без змін, і витоку персональних даних не відбулося. Інші сайти відновлять роботу найближчим часом.

Наразі Держспецзв’язку спільно зі Службою безпеки України та Кіберполіцією збирає цифрові докази та займається розслідуванням інциденту.

Читайте також: Тернополяни можуть через «Дію» зареєструвати нерухоме майноLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK