Тернопіль

Жителі Тернопільщини почали менше звертатися у лікарні

lkarnya-sonnik-do-chogo-snitsya-lkarnya_153Люди на Тернопільщині почали відвідувати медичні заклади рідше. Від  початку року  зменшилася кількість звернень на 120 тисяч, у порівнянні з попереднім півріччям минулого року. У зв’язку з цим, в області виникла потреба у реформуванні ліжкового фонду лікарень.

Зараз в департаменті охорони здоров’я пріоритетним є розвиток денних стаціонарів. «Набагато зменшилось відвідування на амбулаторному підрозділі. Також хворі не достатньо використовують ліжко-день. Зараз стоїть питання про реорганізацію та оптимізацію ліжкового фонду», – розповів виконувач обов’язків директора охорони здоров’я ОДА Віктор Овчарук.

На його думку, погана відвідуваність лікарень жителями області пов’язана із тим, що люди не дбають про своє здоров’я та звертаються до медичних закладів, коли хвороба уже загострюється.

Також Віктор Овчарук зазначив, що в області є великі резерви ліжкового фонду: «По області відсоток ліжок складає 84,5%, а по Україні в середньому 7,4. Зараз ми маємо 9048 ліжок при населенні в області 1 мільйон 66».

До слова, 30% від усього ліжкового фонду області виділено для надання допомоги учасникам АТО.

Юля ШвецьLoading...One Response to Жителі Тернопільщини почали менше звертатися у лікарні

  1. Патріот коментує:

    Як на мене то автор категорично помиляється, основна причина зменшення кількості відвідувачів в місцевих лікарнях це – КОРУПЦІЯ в цих самих закладах “збивання грошей”. І як на мене то тут нема ніякого секрету, платоспроможність громадян впала, а тарифи в лікарнях ростуть (про це свідчать останні затримання правоохоронців), в такий спосіб люди хочуть економити і не звертаються до останнього.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK