Тернопіль

Збірна Тернопільської області здобула повний комплект нагород на чемпіонаті України з вільної боротьби

Одинадцять юнаків і троє дівчат із Тернополя, Збаража, Вишнівця, Борщева і Теребовлі у складі збірної області стали учасниками чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2006-2008 років народження. Разом їм удалося завоювати повний комплект нагород турніру, який впродовж трьох днів тривав у Харкові, -зазначають в обласному Управлінні фізичної культури та спорту.

borotb.v«Золото» завоювала вихованка Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту та обласної ШВСМ Катерина Кондратенко у ваговій категорії до 58 кілограмів. А ще дві медалі поклали до скарбнички збірної області борці із Збаража.

Так, у ваговій категорії до 48 кілограмів «срібло» виборов Владислав Хариш, а серед атлетів вагової категорії 75 кілограмів третє місце посів Юрій Дячук. Збаражчанин Антон Солонинко і Катерина Мельник із Вишнівця поступилися в «бронзових» фіналах і зайняли п’яті місця відповідно у вагових категоріях до 85-ти і 54-х кілограмів.

Здобувши по дві перемоги, хорошу боротьбу продемонстрували також Артем Тісногуз із Борщева (в/к до 52 кілограмів, тренер Руслан Антонюк) та Ілля Вінтонович із Збаража (в/к до 44 кілограмів).Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK