Тернопіль

Завод, сучасний спортивно-рекреаційний центр і майбутній аеропорт – Тернопіль став привабливим для інвесторів

Інвестиції бізнесу в розвиток міста – саме таку обіцянку ми чуємо перед виборами від політиків найчастіше. Бо інвестиційні проекти, заводи, заклади відпочинку і та сучасна інфраструктура – це нові робочі місця, конкуренція на ринку праці за найкращих працівників, достойні зарплати, нові можливості і розвиток міста. Тож який бізнес зайде у Тернопіль вже незадовго?

ternopil..-750x375Завод дитячих гігієнічних засобів:

У Тернополі даний старт будівництву заводу, який виготовлятиме гігієнічні засоби для дітей, зокрема підгузники. Сума інвестицій у цьому масштабному проекту близько 6,5 мільйонів доларів. Бізнес матиме ще і соціальну місію, оскільки частину партії підгузників безкоштовно передаватимуть потребуючим сім’ям. Для тернополян це можливість отримати місце роботи на сучасному виробництві.

Єдиний оздоровчо-рекреаційний центр:

Вже незадовго на Тернопільському ставі знову проводитимуть першості з водно-моторного спорту. Тернопіль також прийматиме спортсменів, які приїжджатимуть на змагання на «Водну арену». Комплекс європейського рівня, який зможе стати базою для відпочинку спортсменів всеукраїнського та міжнародного рівня невдовзі з’явиться у Тернополі. Інвестори обрали саме наше місто, оскільки Тернопіль – центр західної України. І це буде перший заклад такого рівня у нашому місті. На даху центру GREENWOOD RECREATION AND SPORTS CENTER будуть басейни і відкрите лобі з неймовірним виглядом на Тернопільський став. Гості центру зможуть скористатися сучасним тренажерним залом, зоною SPA, бізнес-центром і спробувати страви у ресторані здорового харчування. Для Тернополя такий оздоровчо-рекреаційний центр – це не лише імідж, місце відпочинку для жителів міста і база для спортменів. Насамперед, це додаткові надходження у бюджет міста і робочі місця. Інвестори уже заявляють, що для роботи у центрі буде залучено близько до 100 людей.

Відновлення роботи Тернопільського аеропорту – новий рівень у розвитку туризму:

Ще одна новина, яка суттєво вплине на розвиток міста та нові інвестиції – це відновлення роботи летовища у Тернополі. І як заявляють міський голова Тернополя Сергій Надал і голова Тернопільської облради Михайло Головко будуть робити все, щоб аеропорт таки запрацював. Це нові робочі місця, суттєва перевага у транспортній інфраструктурі і новий рівень для розвитку туризму. Інвестиції і розвиток бізнесу – це шлях до заможного і сильного Тернополя. У Тернополі працює близько 80 підприємств з іноземними інвестиціями. У нас присутні інвестиції майже з 30 країн світу. Іноземний бізнес активно вкладає кошти у Тернопіль. Відновлення роботи аеропорту сприятиме новим інвестиціям з-за кордону.

Файне містоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK