Тернопіль

Закохатися у Тернопіль з другого погляду: у файному місті розробили для туристів новий цікавий маршрут

Тернополем можна мандрувати за допомогою квесту разом із додатком WalQlike.

завантаження-4Користувач додатку може обрати квест на певну тематику, а програма сама визначить найближчу пам’ятку й сформує екскурсійний маршрут, розрахований на одну-три години. Під час такої подорожі турист рухається від однієї локації до іншої, шукаючи відповіді на запитання й розв’язуючи загадки про ці локації. Все це робить подорожі Тернополем ще більш цікавими та захопливими.

Спершу для тернополян були доступні квести «Тернопільські перевертні» та «Детективний квест». А нещодавно з’явився ще один маршрут «Кохання з другого погляду».

Тернополяни та гості міста добре знають тільки центральну, яскраву та розпіарену частину міста, – каже заступник начальника обласного управління туризму Ростислав Яцків. – Складається враження, що за межами цього кола нічого цікавого просто не існує. Однак це не зовсім так. Щоб зрозуміти та «розсмакувати» незвіданий та справжній світ Тернополя, пройдіть цей квест. Ви ще дужче закохаєтеся у файне місто, повірте! Дякуємо за роботу над створенням маршруту нашій відомій краєзнавиці та екскурсоводу Оксані Ленчук.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK