Тернопіль

“З дитинства мав загострене почуття справедливості”: у Тернополі поховали Героя, що загинув на Сході

Тернопільщина в жалобі. 13 вересня на сході трагічно загинув майор Збройних Сил України Михайло Цимбалістий. Чоловіку було 34 роки. Віддати шану та провести в останню путь військового прийшли сотні людей. Вони зустрічали тіло Героя на колінах.

Відважним та хоробрим Михайло був ще з дитинства. Таким пригадує його класна керівниця Олександра Чіпак. Каже, його патріотизму могли позаздрити дорослі.

“Батько його був військовим і він не хотів аби син йшов у військове училище. А Михайло дуже хотів. Він провчився два роки в нашому Економічному, залишив навчання і пішов у військове училище”, – каже класна керівниця Олександра Чіпак.

Коли Михайло пішов воювати на Схід – далі підтримував зв’язок зі шкільними друзями. Хоча про війну майже ніколи не згадував.

“Він був вихований дуже, добрий, культурний. Навіть коли дітьми гралися, дівчатам не давав здачі, заступався. Був дуже вихованим”, каже однокласниця Юлія Хомик.

Мешканці будинку, в якому жив Михайло, пригадують, ще з дитинства хлопця виховували бути справжнім чоловіком.

“Ми разом ходили однією вулицею. Він був старанним, вихованим, чемним, завжди вітався і ніколи не конфліктував”, – пригадує сусідка Марія.

Стримуючи емоції згадує про Михайла його друг, як каже у них була “золота юність”. Часто вони разом у дворі співали пісні під гітару великою дружньою компанією.

“Він жив, як справжня людина, а загинув, як справжній герой. Для мене він приклад для наслідування. Це людина совісті, людина честі і людина слова. Пам’ятаю його таким і ніколи він в мене не зміниться, досі не вірю, що його вже немає”, – додає друг Михайла Дмитро.

Поховали Михайла Цимбаліста на “Алеї Героїв” на Микулинецькому кладовищі.

Христина Луцик, Оля Боднар, Віталій Куземко, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK