Тернопіль

З 1 вересня у Тернополі планують запровадити пілотний проект для учнів

За сприятливих епідеміологічних умов вже з 1 вересня у Тернополі реалізують Шкільний громадський бюджет. Це – це пілотний проєкт, частина Громадського бюджету Тернополя та інструмент громадської участі, завдяки якому учні зможуть покращити навчальний процес та позашкільний час у своїй школі.

школа«Шкільний громадський бюджет буде реалізовуватися у кожній школі. Відтак, у цьому проєкті зможуть взяти участь учні 7-11 класів, які повинні придумати ідею проєкту, подати проєкт на спеціальну платформу та у подальшому отримати найбільшу кількість підтримки учнів своєї ж школи шляхом голосування, – розповідає міський голова. – Проєкт має бути спрямований на розвиток шкільної громади, покращення навчального закладу та території, впровадження інноваційних проєктів в тематичних сферах, науково-просвітницькі чи соціальні заходи», – повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

До слова, проєкт Шкільний громадський бюджет проводиться в межах коштів бюджету громади, які виділені на реалізацію проєктів загальноміського Громадського бюджету. Сума виділених коштів буде розподілена рівними частинами між навчальними закладами міста, які братимуть участь у проєкті.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK