Тернопіль

Юні лижники з Тернопільщини здобули перемогу на чемпіонаті Закарпатської області (фото)

Юні лижники з Великоберезовицької громади стали кращими на Відкритому чемпіонаті Закарпатської області з лижних гонок у 2021 році.

Olimp_000Змагання відбулись у селі Пилипець Хустського району, пишуть “ТЕРНОПОЛЯНИ”.

Впевнену перемогу в змішаній естафетній гонці у віковій категорії 2005-2006 р.н. здобула команда «ДЮСШ-«Олімп» Великоберезовицької селищної ради, у складі якої виступили: Олександр Дацько (с. Острів), Софія Яськів (с. Буцнів), Захар Чайковський (с. Мишковичі) та Елеонора Русин (м. Тернопіль).

Також команда «ДЮСШ-«Олімп» здобула ще одну перемогу в змішаній естафеті серед спортсменів 2007-2008 р.н. у складі: Максим Підручний (с. Острів), Софія Яськів, Андрій Сцібайло (с. Велика Лука), Елеонора Русин.

У спринтерській гонці серед юнаків 2007-2008 р.н. на Закарпатті повний комплект нагород здобули лижники з Тернопільщини – учні «ДЮСШ-«Олімп»:

1 місце – Максим Підручний (тренер Кручовий М.Т.)

2 місце – Андрій Сцібайло (тренер Кручовий М.Т.)

3 місце – Ярослав Дацько (тренер Кручовий М.Т.)

серед юнаків 2005-2006 р.н.

1 місце – Захар Чайковський (тренери Кручовий М.Т., Бунт О.Є., Бурик Н.В., «ДЮСШ-«Олімп»)

2 місце –  Олександр Дацько (тренери Кручовий М.Т., Бунт О.Є., Бурик Н.В., КУТОР ДЮСШ з зимових видів спорту)

серед юнаків 2009 р.н. і молодших

1 місце – Арсеній Чорний (тренер Кручовий М.Т., «ДЮСШ-«Олімп»)

4 місце – Дмитро Жирук (тренер Кручовий М.Т., «ДЮСШ-«Олімп»)

серед юнаків 2003-2004 р.н.

2 місце – Олександр Яськів (тренери Кручовий М.Т., Бурик Н.В, КУТОР ДЮСШ з зимових видів спорту)

серед дівчат 2007-2008 р.н.

2 місце – Софія Яськів (тренери Кручовий М.Т., Бунт О.Є., «ДЮСШ-«Олімп»)

4 місце – Елеонора Русин (тренери Сцібайло І.І., Кручовий М.Т., Бунт О.Є., «ДЮСШ-«Олімп»)

Тренера “ДЮСШ-“Олімп” Михайла Кручового відзначили грамотою відділення Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області за підготовку призера у відкритих обласних змаганнях з лижних перегонів “Олімпійські надії України”.

«Під час навчально-тренувальних зборів та змагань спортсмени покращують свій розвиток, відчуваються командний дух та боротьба за перемогу, що у майбутньому позитивно впливає на їхні результати, – розповів тренер з лижних гонок «ДЮСШ-«Олімп» Михайло Кручовий. – Перед змаганнями ми провели навчально-тренувальний збір з гірської підготовки. Тому дякуємо за підтримку нашій громаді, батькам спортсменів і надіємось на подальше сприяння розвитку лижних гонок».

Додамо, що тренуються спортсмени “ДЮСШ-Олімп” на лижній базі у селі Острів, яка сьогодні перебуває у жахливому стані й потребує термінового капітального ремонту. Місцева влада обіцяє відремонтувати базу й створити компфортні умови для спортсменів.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK