Тернопіль

Яких фахівців катастрофічно бракує на Тернопільщині?

На Тернопільщині є вакансії для працівників медичної сфери. Зарплата – до 19 тисяч гривень. Про це повідомили в обласній службі зайнятості.

електронні лікарняні“Лікарі та медичний персонал завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках. Роботодавці, які працюють у сфері медицини області, мають 34 вакансії”, – інформують в Тернопільській обласній службі зайнятості.

Зараз на роботу потрібні медсестри та лікарі сімейної практики: терапевт, ерготерапевт, стоматолог, уролог, психотерапевт, офтальмолог, отоларинголог, гінеколог, а також лікар з лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Фахівці потрібні у Тернополі та Тернопільському, Борщівському, Гусятинському, Зборівському, Кременецькому, Монастириському, Теребовлянському та Чортківському районах.

– Роботодавці готові платити до 19000 грн зарплати на місяць, – додають в службі зайнятості. – Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією зверніться до районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості чи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK