Тернопіль

Як у Тернополі літали повітряні кулі (відео)

У Тернополі завершився фестиваль повітряних куль “Файне небо”. Захід тривав три дні. За цей час тернополяни мали можливість слідкувати за змаганнями повітроплавців та теж політати над містом. Детальніше про це – Тернопіль1.

Тернопіль1, телеканал Тернопіль1, Т1 новини, новини , новини Тернополя, тернопільські новини, важливі новини, гарячі новини, важливі новини Тернополя, Тернопіль, фестиваль, повітряні кулі, “Файне небо”, три дні, змагання повітроплавців, політати над містом, професіонали повітроплавства, фестиваль “Файне небо”, 6 команд, Львів, Київ, Кам’янець-Подільський, спортивні польоти, 4 кулі, змагання, суть змагань, озеро, фортеця, грошова винагорода, директор, туристично-інформаційний центр, Тарас Ковальчук, один політ, 3000 гривень, екстримальна розвага, керівник польотів, Анатолій Копча

Справжні професіонали повітроплавства приїхали у Тернопіль на фестиваль “Файне небо”. Запланували, що цілих три дні спортсмени повинні літати на повітряних кулях. У Тернопіль на змагання приїхало 6 команд з Львова, Києва та Кам’янця-Подільського. Спортивні польоти мали стартувати ще 13 лютого, однак через негоду кулі в небо не запустили.

Лише у третій день змагань спортсменам пощастило. В небо вдалось підняти одразу 4 кулі і розпочати змагання. Суть змагань доволі проста.

“На озері ми встановлюємо фортецю з червоними куполами і завдання повітроплавців – мішками з піску попасти в цю фортецю. Той хто попав, той отримає грошову винагороду”, розказує директор тернопільського туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук.

Окрім, професіоналів політати на повітряній кулі мали змогу і жителі міста. Один політ коштував 3000 гривень з особи. На час фестивалю десять тернополян зголосилось на таку екстримальну розвагу. Фахівці ж пояснюють, чому політ коштує саме стільки.

“Це в першу чергу витрати на газ. також амортизація кулі дуже дорога. Вартість повітряної кулі від 50-55 тисяч євро, а її ресурс всього 500 годин”, каже керівник польотів повітряних куль Анатолій Копча. Фестиваль повітроплавання обіцяють зробити щорічним. Зимовий у лютому і літній 28-30 червня.

Сергій Балуцький, Тарас ТроянLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK