Тернопіль

“Вивезли на дорогу і так залишили, сморід страшенний”, – тернополяни про розміщення сміттєзбірників на Київській,12

У Тернополі мешканці багатоповерхівки, що на вулиці Київська,12 скаржаться на дорожнє покриття на під’їзді до будинку та розміщені на ньому сміттєві баки. Тернополянка Ольга каже, у сонячну погоду запах стоїть страшенний, контейри заважають проїзду, а розмістити їх там, де вони мали б бути, неможливо, – пише Файне місто.

“Є підготовлене місце для тих контейнерів, але їх туда ніяк не завезти. Дорожнє покриття зруйноване, а переносити баки ніхто не буде. От вони так і стоять на узбіччі та заважають проїзду. До того, йдучи попри них, люди відчуваються страшенний запах. Коли то все закінчиться – невідомо”, – зазначає тернополянка Оля.

В приватному підприємстві “Благоустрій”, який обслуговує зазначений будинок, кажуть, капітальний ремонт доїзду до будинку на Київській,12 відповідні служби розпочнуть одразу після закінчення карантину. Окрім цього, ці роботи не є у компетенції цієї установи.

“На цьому місці, де зараз зруйноване покритті і через це неможливо сміттєві баки поставити у відповідне місце, здійснювали ремонт теплотраси. Дорожні служби розрили, почався карантин і роботу не було доведено до завершення. Після завершення карантинних заходів у службах роботи обіцяють відновити. Щодо місця для баків, то воно підготовлене давно. Одного разу ми його обласштували, коли робили теплотрасу, зруйнували, і зараз ми його знову відновили. Кошти за додаткову роботу нам обіцяли повернути”, – каже директор ПП “Благоустрій” Галина Гевко.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK