Тернопіль

Виборчий треш: проти міського голови Тернополя надрукували 80 тисяч газет з чорним піаром

У тернопільській друкарні на вулиці Текстильна представники ВО “Свобода” виявили факт порушення чинного законодавства.

Підприємство видало 80 тисяч примірників газети, вміст якої не відповідає дійсності та спрямований проти міського голови Тернополя Сергія Надала. За попередньою інформацією, замовником є редакція газети “Тернопіль вечірній”. Сума коштів, сплачена за друк “чорнухи”, становить понад 46 тисяч гривень.

“Нам стало відомо, у цій друкарні друкується брехлива популістська газета проти місього голови. Хто це робить – поки невідомо. На шести сторінках якісного другу розміщено повністю неправдиву інформацію про роботу міського головив продовж багатьох років”, – каже Антон Горохівський.

Як зазначив Антон Горохівський, при друці використано маніпулятивний метод, що свідчить про замовний характер видання. Примірник газети містить шість сторінок, повністю заповнених фейковою інформацією про очільника міста. Для фіксації порушення викликали поліцію.

Більш детально – у відеоматріалі “Файного міста”. Переглянути відео Ви можете також на нашій сторінці у Фейсбук.

Зазначимо, що подібна ситуація вже траплялася десять років тому. Тоді 27 жовтня у Тернополі виявили наклад газети під назвою «Українська правда», яка повністю була присвячена критиці кандидата на посаду міського голови від партії «Свобода». Примірники газет зберігалися у приміщенні комунальної форми власності.

За інформацією, про видання “свободівцям” повідомив мешканець сусіднього будинку, який помітив розкидані у приміщеннях примірники. Коли представники партії “Свобода” прибули на місце, то виявилося, що в необжитому приміщенні розбито вікно, а всередині знаходиться наклад газети. Три перші сторінки повністю присвячені кандидату від «Свободи» Сергію Надалу.

Файне місто 


Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK