Тернопіль

Внесли зміни до бюджету Тернопільської територіальної громади на 2021 рік

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради погодив внесення змін до бюджету Тернопільської міської територіальної громади на 2021 рік.

04df146967ff970f1c654016976e0277_M«Міська рада продовжує збільшувати фінансування та спрямовувати кошти на першочергові потреби у закладах охорони здоров’я – облаштування кисневих точок, придбання кисневих концентраторів та моніторів спостереження для лікування хворих на COVID-19», – наголосив міський голова Сергій Надал.

Зокрема, на придбання медичного обладнання (концентраторів та моніторів спостереження) для міської лікарні швидкої допомоги спрямовано 450 тис. грн та ще понад 1 млн грн – для міської комунальної лікарні №2. Окрім того, 250 тис. грн з бюджету громади направляється на відшкодування вартості медикаментів для хворих на діабет.

Додатково спрямовуються понад 3,4 млн грн у сфері житлово-комунального господарства на проведення термомодернізації будівель житлового фонду (на умовах співфінансування) та на спортивні майданчики, а у сфері спорту – понад 200 тис. грн на капітальний ремонт скейт-парку.

Кошти будуть направлені і для потреб галузі освіти, зокрема, на придбання необхідного обладнання у заклади освіти.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK