Файне місто

“Вікно життя”: у Тернополі підкинули новонароджену дівчинку

Мати залишила новонароджене немовля. Дитинку вчора ввечері знайшов медичний персонал пологового будинку. Дівчинка була трохи переохолоджене, однак загрози її здоров’ю не має. Малюка відігріли у кювезі. Зараз дитя у ліжечку, як і решта немовлят. Повідомляє Т1 Новини.

Їй лише два дні, а у неї вже важка доля. Одразу після народження мати покинула малечу. Просто залишила біля лікарні і не повернулась. Однак знайшлося місце, де її люблять. Дівчинка стала першою, яку підкинули у “Вікно життя” другої міської лікарні.

“Впродовж 8 років це в нас перший такий випадок, коли невідома особа залишила новонароджену дитину. Дитиночка прийнята в дитячий відділ, оглянута лікарем-неонатологом, їй проведуть усі необхідні обстеження, а далі її переведуть у відділ патології новонароджених”, каже заступник директора з дитинства та пологової роботи КНП “Тернопільська комунальна міська лікарня №2” Ольга Сидорчук.

Лікарі розповідають, що дитина здорова. Маля дуже тихе і спокійне. Не плаче, кажуть в лікарні, за мамою мабуть не скучає зовсім. Тільки хоче їсти. Вага дівчинки 3 кілограми 280 грамів та ріст 52 см. Ім’я їй ще не придумали, але кажуть, вже встигли прив’язатись до малюка.

“Дівчинка абсолютно здорова, доношена, термін вагітності 41 тиждень, так як ми бачимо по тих ознаках. Ми припускаємо, що дитина народилася в домашніх умовах. Пуповина була звичайною ниткою перев’язана”, завідуюча відділом неонатального догляду та лікування новонароджених з палатоб інтенсивної терапії перинатального центру КНП “Тернопільська комунальна міська лікарня №2” Наталія Бадюк.

Акушерка показує місце, де залишили дівчинку. Підкинули її у понеділок, 13 травня, близько 10 години вечора.

Наразі дівчинка перебуватиме в пологому. Її ретельно обстежують медики. Звістки про маленьку “знайду” вже ширяться лікарнею і є жінка, яка готова стати дівчинці другою мамою. Однак для цього потрібно пройти ряд процедур. А поки що у матері-зозулі є крихітний шанс, упродовж двох місяців, передумати і забрати невонароджену донечку додому.

Додамо, що “Вікно життя” у пологовому відділенні другої міської лікарні Тернополя відкрили 8 років тому. Воно було першим в області, і за всі ці роки лише вчора крихітна дівчинка стала першою, кого тут залишили.

Оксана Смільська, Антон Марчевський, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...One Response to “Вікно життя”: у Тернополі підкинули новонароджену дівчинку

  1. Оксана коментує:

    У дитини ще є БАТЬКО. Тому, не ”мати – зозуля”, а ”БАТЬКИ – зозулі”. Відповідальність БАТЬКА 50 відсотків, не менше. І взагалі, жінка молодець, що знайшла вихід з своєї ситуації, і не вбила дитину, а передала її, в анонімний спосіб, професіоналам по догляду за новонародженими. Бо законодавство в нас дуже дивакувате. Як врятувати дитину, і залишити у ”Вікні життя”, то це кримінальна справа, а як в садистський спосіб розчленовувати дитину в утробі, шляхом аборту, то це не заборонено, і законом не карається. В житті є різні ситуації. Залишила свою дитину не лише мати, залишив її в тому віконечку і БАТЬКО!!!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK