Тернопіль

Відтепер прогулятися затишними вулицями Тернополя можна і віртуально – у формі квесту

Мобільний додаток інтерактивних маршрутів містом WalQlike упродовж літа 2020 розширив свої кордони та нарешті завітав з цікавими квест-маршрутами до Тернополя. Тож тепер подивитись на Файне місто можна по-іншому — цікаво буде і туристам, і місцевим, адже завдяки смарт-гіду кожен дізнається багато цікавого про це місто.

Завантажуй_безкоштовні_квести_Тернопіль@2xІніціатива реалізується за підтримки Українського культурного фонду. В основі роботи  смарт-додатку простий алгоритм, доступний для кожного.

Перше, що потрібно зробити — завантажити безкоштовний додаток на Google Play або App Store.
Другий крок – обрати один із тематичних квестів, що відгукується вашому настрою.
Третій крок – натиснути «розпочати гру».

Відтак, мобільний додаток WalQlike проведе вас за руку вздовж найцікавіших локацій міста, кожна з яких містить загадку на кмітливість та коротке резюме з описом місця, цікавою історією, легендою або ж порадою від місцевих, пише TeNews.

Так, автором інтерактивних квестів у Тернополі є місцевий гід Оксана Ленчук. Вона переконана, що  Файне місто здатне вразити будь-якого мандрівника, якщо досліджувати його з душею. Так, квести про Тернопіль здивують кожного своїм колоритом, загадковістю та буремним історичним минулим міста.

До слова, окрім Тернополя WalQlikе доступний у Києві, Одесі, Кам’янці, Чернігові, Львові та Франківську та постійно розширює зону свого покриття.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK