Тернопіль

Відомий тернопільський актор пішов працювати…таксистом

 

Сашко опановує нову професію заради нової ролі. У незвичному амплуа актор лише місяць, але, зізнається, вже почувається вільніше. На початках було важче.

“Таксист – це своєрідний психолог. Люди відкривають часто душу, бо знають, що завтра мене не зустрінуть. І я дізнаюся дуже багато цікавих речей. Я навчаюся в цих людей”, – каже Олександр.

Олександр каже, акторство для нього – це життя. І у кадрі, на знімальному майданчику, теж важливо жити справжнім життям.

“Я хочу, щоб кожен таксист, кожен охоронець бачив у мені охоронця і таксиста. Щоб вони сказали – тут немає жодної фальші. Я, коли вперше сів за автомобіль, я був розгублений. Зараз я кайфую від цього”, – додає Олександр.

Натхнення на такі перетворення Олександр черпає у голівудських акторів. Розповідає, вони теж заздалегідь готуються до ролі, аби створити якісний і переконливий образ. Так Олександр готувався до фільму “Король Данило” – опанував верхову їзду, наростив 15 кг м’язової маси і оволодів холодною зброєю. Також тернопільський актор і співак пробував себе у ролі охоронця.

Олександр зауважує, створення образу для фільму – це як ювелірна робота. Тут вся суть у дрібницях. Якщо актор зможе втілити їх на екрані, вийде щось велике і якісне. Тому не варто боятися і пробувати нове.

Про сам фільм актор розказує дуже мало, каже – комерційна таємниця. Лише додає, зйомки розпочнуться наступного року. Стрічку зніматимуть і в Україні, і за кордоном. Олександр Алексєєв зіграє одну із головних ролей – таксиста. А поки зйомки не розпочнуться – буде удосконалювати у цій професії.

Яна Полухіна, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK