Файне місто

Відомий співак знімає кліп про героїзм тернопільських бійців

На полігоні під Тернополем відтворять військові дії. Тривають зйомки кліпу Андрія Підлужного. Пісня “Падаючи на сніг” присвячена українським захисникам. Актори тренуються, вчаться стріляти і боротись навіть “голими руками”. Таким чином покажуть реалії війни з агресором. Передає канал Тернопіль1.

Шукати сніг навесні. У Тернополі тривають зйомки кліпу Андрія Підлужного на пісню “Падаючи на сніг”. Автор каже, зйомки триватимуть аж до кінця квітня. У воєнному кліпі Андрій Підлужний хоче показати героїзм тернопільських бійців, тож вирішив не чекати наступної зими і шукає сніг навіть зараз. “Ми за снігом бігали. Ми ось вчора відзняли трішки як сніг був, потім він пропав. Ми перейшли на іншу локацію, сніг знову пропав. Це щось містичне”, каже Андрій Підлужний.

Співак розповідає, до кліпу вирішив залучити близько сотні учасників. Усі вони лише з Тернопільщини. Таким чином, за задумом автора, пісня має асоціюватися з нашим містом. Відтак серед героїв – тернопільські спортсмени, бійці ЗСУ та актори. Головну роль грає Олександр Алексєєв.

Знімальна група, під керівництвом Андрія Підлужного, не боїться експериментувати. Часто змінюють і дописують сценарій, все для того, аби здивувати глядачів.

Змінились плани і щодо локації зйомок. Планували це робити на полігоні у Рівному. Проте, Юлія Шкугра розповідає, поки що 44 артилерійська бригада не має права виїжджати в іншу область. Відтак зйомки кліпу і військові навчання поєднають на Тернопільщині. Для цього залучать спеціальну техніку, а акторам допомагатимуть військовослужбовці. “Це складна техніка, по нормативах ми маємо за хвилин розгорнути гармату та відстріляти до 10 зарядів. Можна завжди пошкодитись та травмуватись. Тому, що це важкий заряд”, каже молодший лейтинант, начальник клубу військової частини А3215 44 артбригади у Тернополі Юлія Шкугра.

Андрій Підлужний зазначає, планують їхати на полігон, щоб створити атмосферу бойових дій, показати постріли гармат, емоції та біль бійців. Відтак, учасники кліпу вже активно тренуються у другій спортивній школі. Це для того, щоб відтворити рукопашний бій з агресором під час зйомок.

Тетяна Муран, Тарас ТроянLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK