Тернопіль

Від обстрілу “Градів” 5 років тому в зоні АТО трагічно загинув мешканець Тернопільщини

Річниця смерті. Минає 5 років, як в зоні АТО загинув наш земляк Олексанр Філь. Хлопець родом з Бережан, на війну пішов у 18 років, бо вирішив що мусить захищати кордони рідної землі. Та обстріл ворогів став для юнака останнім – 16 серпня він загинув. Сьогодні згадуємо Героя. Повідомляє Т1 Новини.

2014 рік. Сотні людей у Бережанах прийшли, аби попрощатись з Олександром Філем, військовим, який загинув на сході України. Сльози рідних, квіти від друзів і знайомих, шана військових, дяка українців. Це похорон Героя.

Йому було 18, коли свідомо вирішив піти в АТО, а в 19 – загинув. Ворог обстріляв позиції українців з “Градів”, влучили в будівлю, де крім Олександра загинуло ще 7 військових. Сталось це 16 серпня 2014. А ось кадри, як 19 серпня тіла загиблих привезли до Львова. Не можуть стримали сліз рідні. Сумує вся Україна.

Сашко був єдиною дитиною у сім’ї. Його виховували без батька мама з бабусею. Був учасником молодіжної спортивно-патріотичної організації “Сокіл”. Змалку мріяв служити в армії. Тож, коли Олександрові виповнилося 18 років, після першого курсу навчання в інституті він вирішив служити за контрактом. Був у 80-ій аеромобільній бригаді у Львові.

Він до останнього захищав Україну, бо знав, що це його обов’язок і розумів – хто, як не він. Сьогодні в області вшановують пам’ять Героя. І не забували протягом усіх 5 років. У Бережанах на фасаді місцевої школи, де вчився Олександр Філь, у 2015 року відкрили пам’ятну дошку. Ось кадри з відкриття. Учні читають вірші, вчителі пригадують яким він був. А тепер залишився в згадках, на фото і відео, в думках і на фасаді рідної школи в рідному місті Бережани.

Юлія Валах, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK