Тернопіль

Велика перемога для Тернополя: наші спортсмени – чемпіони

Здобули золото на Всеукраїнських змаганнях з флорболу. Юні тернопільські спортсмени виступали у категорії юніори – 11 років. Повідомляє Т1 Новини.

Вадиму лише 10 років, 4 з яких він займається флорболом. Нещодавно повернувся із Всеукраїнських змагань. Хлопець досі на емоціях, адже там його команда зайняла перше місце.

“Ми зайняли в трьох вікових категоріях. Ю9- 2 місце, Ю11- 1 місце та Ю13 – 4 місце. А Ю-13 це була боротьба проти київських, але ми їх здолали”, каже флорболіст клубу “Тернопіль” Вадим.

Своїми враженнями від змагань ділиться й Ілля. Він з гордістю тримає кубок – трофей, який є свідченням наполегливих та регулярних тренувань.

“Мені ця гра дуже сподобалась, вона була дуже важкою. Матч пройшов дуже класно, ми взяли перемогу завдяки воротарям і гравцям”, каже флорболіст клубу “Тернопіль” Ілля.

Любов Сисак привела свого сина на цей командний вид спорту близько року тому. Школяр розповідав із захопленням про один із різновидів хокею, тому жінка і записала його у флорбольний клуб “Тернопіль”. На останні змагання не мала змоги поїхати, але за свого юного спортсмена вболівала.

Про неймовірні емоції та здобутий досвід на останніх змаганнях говорять і тренери Олег Бирза та Володимир Смолка. Зізнаються, важко передати словами все, що відчули у момент перемоги.

На даний момент спортсмени відновлюють сили, адже влітку мають знову заплановані змагання.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK