Тернопіль

В Тернополі діє єдиний в Україні шкільний Музеї Пам’яті Героїв Небесної сотні

За прагнення жити у вільній країні, віддали найдорожче – своє життя. Вчора тернопільські школярі офіційно вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні. Дійство відбулося у шкільному Музеї Пам’яті загиблим на Євромайдані. Передає канал Тернопіль1.

Не лише на майданах і площах у ці дні згадують героїв Небесної сотні. Учні тернопільської школи №18 вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності. Вони зовсім юні, але добре пам’ятають ті події, які країна переживала 5 років тому. Не особисто, а з екранів телевізорів вони бачили весь жах протестів. Але водночас, з розповідей дорослих і десь на підсвідомому рівні діти розуміли – Майдан заради свободи, а жертви – не даремні.

Небесну Сотню школярі згадують не лише через річницю Революції. На уроках та поза школою діти черпають новий матеріал, факти і розуміють те, наскільки важливо не забути історію. Навіть зараз, під час вшанування пам’яті, школярі виконують ті самі вірші та пісні, які звучали 5 років тому на Майдані.

Цьогоріч у 18 школі захід провели у єдиному в Україні шкільному Музеї Пам’яті Героїв Революції Гідності. Випускники та учнів, які були учасниками подій, самотужки зібрали всі представлені експонати. Це шини, каски, щити, коктейлі Молотова, одяг майданівців, стяги.

Ольга Милимка, Христина Луцик, Оксана ЗадорожнаLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK