Тернопіль

В парку Шевченка в Тернополі влаштували колоритні народні гуляння (фото)

caFn5VmptX0Cвято народних ремесел, фольклору та хореографії “Тернопільські обереги” відбулося у парку Шевченка 12 червня. Виступали для тернополян фольклорні колективи, ансамблі автентичного танцю та народних інструментів.

Упродовж дня в парку діяло містечко майстрів та умільців народних художніх промислів. Також там проводили майстер-класи.

На літній естраді влаштували Обласний конкурс виконавців фольклору, народних обрядів, звичаїв на здобуття премії імені Володимира Гнатюка. Крім того, там проходив обласний конкурс ансамблів народних інструментів, концерт автентичного танцю.

Довідка:

У 1977 році у парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка м. Тернополя під час свята квітів, неподалік барвистих рослинних композицій вперше свої вироби демонстрували майстри декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв. Це було початком обласного свята ремесел. Згодом, у 1980 році до народних умільців приєдналися фольклорні та фольклорно-етнографічні колективи. З того часу цей мистецький захід одержав назву «Свято народних ремесел і фольклору». Зокрема, 6 червня 1999 року на Театральному майдані відбулося обласне свято народних ремесел в рамках «Всеукраїнського огляду народної творчості». 17 червня 2006 року обласне свято народних ремесел відбулося в рамках святкування 20-річчя відкриття у Тернополі у 1986 році першого в Україні Співочого поля, яке проходило під назвою «Народ ніколи не загине, допоки музика жива». У 2008 році під час проведення обласного свята народних ремесел і фольклору було також проведено конкурс виконавців фольклору на здобуття премії імені Володимира Гнатюка. В 2009 році відомий уже культурно-мистецький захід отримав назву обласне свято народних ремесел, фольклору та хореографії «Тернопільські обереги». Як бачимо, до свята приєдналися і хореографічні колективи.

CobhNssnCmE(2) cOJlULjdrNg Ehke-11D7tc GJCAYJPyO6U hxvxVLpri4Q LnQVzcKc4po LqqLchMZNWM Om-6kBauomI sVcqpakSTsM(2) sVcqpakSTsMLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK