Тернопіль

В громаді на Тернопільщині створюють туристично-інформаційний центр

Щоб привабити мандрівників потрібно багато працювати над розвитком туризму в регіоні. Так, у Чортківській громаді вирішили йти в ногу з часом — створити в місті туристично-інформаційний центр (ТІЦ).

ЧортківУ мерії повідомляють, що на даний момент вирішується питання місця розташування туристично-інформаційного центру.

Як розповідає новопризначений керівник ТІЦу Степан Гречківський, туристично-інформаційний центр виконуватиме функцію візит-центру, який спрямовуватиме туриста до найцікавіших локацій та подій у громаді.

«Створення Центру – це можливість зробити Чортківську громаду привабливішою та відкритою для туризму. На даний момент для людей, що люблять подорожі відкритий цілий світ, тому ми повинні думати про те чим Чортків може бути цікавим для туриста», – зауважив він.

ТІЦ у Чорткові має стати місцем, куди може завітати турист, щоб більше дізнатися про історію давнього міста та сформувати маршрут своєї екскурсії. Окрім того, туристи у Центрі матимуть змогу придбати сувенірну продукцію, замовити екскурсію та отримати комплекс туристичних послуг та інформацій.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK