Тернопіль

Уже третю добу Олександр Башта бореться за життя

Олександр Башта перебуває в лікарні швидкої допомоги, його стан стабільно важкий, кажуть медики. Чоловік пережив інсульт та впав у кому. Напередодні Олександра прооперували. Все пройшла добре та без ускладнень, розповідає лікар, який оперував.

“На сьогодні є незначна позитивна динаміка, але все ж таки стан залишається важким, він знаходиться в відділені інтенсивної терапії та анастезіології. Проводиться інтенсивна медикаментозна терапія і моніторинг внутрішньо-черепного тиску”, – каже лікар-нейрохірург НКП “Тернопільська міська лікарня швидкої допомоги” Павло Бідзіля.

7 вересня Олександр Башта брав участь у змаганнях. Саме там при навантаженнях йому стало погано, згадує побратим та однопартієць чоловіка Олег Сиротюк.

“При навантаженнях у нього різко почався біль у голові, він припинив змагання, ще добу був на ногах. Тобто він займався своїми справами в неділю, проводив звичний для себе день, а потім втратив свідомість і вже була викликана карета швидкої допомоги”, – каже побратим Олег Сиротюк.

За час перебування депутата у лікарні багато знайомих, друзів і просто небайдужих тернополян цікавились як допомогти. Оскільки кожного дня Олександру потрібні дороговартісні ліки, дружина Ірина відкрила рахунок.

ПриватБанк: 5168 7427 2285 1858

Хто не може допомогти коштами, рідні просять долучитись молитвою.

Ольга Боднар, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK