Тернопіль

Уродженка Тернопільщини презентувала унікальну виставку

Художниця Олена Поліщук презентувала персональну виставку своїх робіт у Кременці. Живопис пані Олени у стилі наївного мистецтва, один з напрямків примітивізму XVIII–XXI століття.

Журналістка за освітою, вона ще з молодості захоплюється живописом. Мешкає в селі Колосова, що на Кременеччині і не припиняє творити у своєму власному стилі.

За роки творчості Олени – це більше півтора тисячі картин. Окремі із них тепер перебувають в приватних колекціях у США, Австралії, Німеччини, Білорусі, Росії і, звичайно, ж в Україні.

 П`ятнадцять років Олена була старостою творчої спілки самодіяльних художників Криму. Це було в середині 80-их.

– Найбільше бажання до живопису виникло саме тоді, у період із 1984 по 2002 роки, коли проживала в Криму. Неповторна природа Криму, підтримка членів спілки самодіяльних художників, а їх бувало й до 500 чоловік цьому сприяли. Мені навіть довелось розписувати стіни нового православного храму, що в селі Мар’янівка Красногвардійського району, ще тоді Кримської області. Тоді ж я написати кілька ікон, які є й до сих пір у храмі.

Особливою для Олени є робота написана майже чверть століття тому –  картина “В ніч на Івана Купала”. Тут художниця реально відобразила події, звичаї та традиції, які відбуваються під час святкування Івана Купала.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK