Тернопіль

У цьому році в автомобільних аваріях на Тернопільщині загинуло 11 людей

0000000000_39015400357 ДТП трапилося від початку року на дорогах Тернопільщини. В автомобільних аваріях загинуло 11 осіб, ще 106 – отримали травми.

“У порівнянні з аналогічним періодом 2019-го, у цьому році кількість інцидентів зросла майже на 40 відсотків. За минулий рік станом на 24 лютого аварії забрали життя восьми осіб і стали причиною каліцтва і травм ще 76-ти”, – інформують у поліції.

За словами правоохоронців, аварійні ситуації виникали переважно з вини водіїв: вони або перевищували швидкість, або порушували правила маневрування та виїжджали на смугу зустрічного руху, або не дотримувалися безпечної дистанції.

– Найбільше автопригод з потерпілими трапилося внаслідок наїзду на пішохода. За січень та 25 днів лютого – 36 ДТП, а 27 – в результаті зіткнення, – кажуть поліцейські. – Двадцять одна аварія трапилася з вини кермувальників, які перебували в стані алкогольного сп’яніння.

Фахівці стверджують, що в країні щодня в аваріях гине близько 12 осіб, а 20-30 отримують травми в результаті яких потерпілі втрачають працездатність. Приблизно третина людей, які гинуть на дорогах – це пішоходи.

Поліція закликає усіх виконувати правила дорожнього руху, а також бути пильними та обачними на дорозі, аби не наражати себе та інших на небезпеку.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK