Тернопіль

У ТОП-100 найпопулярніших закладів вищої освіти – тернопільський університет

Тернопільський національний економічний університет потрапив у ТОП-100 найпопулярніших закладів вищої освіти серед абітурієнтів. Такі дані оприлюднили на сайті інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA». Університет займає 30 місце у рейтингу, що підтверджує зацікавленість абітурієнтів у вступі саме до цього навчального закладу. Цьогоріч на базі економічного університету відкрили чотири нові спеціальності. Детальніше дивіться у сюжеті Т1 Новини.

Тернопільський національний економічний університет готується до початку навчального року. Наразі тут приймають оригінали документів студентів, які рекомендовані на навчання на умовах контракту. Цього року серед охочих стати студентами ТНЕУ – безліч випускників з різних регіонів країни. У топі найпопулярніших вишів серед абітурієнтів заклад посів 30-те місце.

– Цьогоріч за державним замовленням студентами стали 200 осіб першого курсу за денною і заочною формою навчання. 570 осіб за скороченими програмами після коледжів та технікумів на базі освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” і 600 магістрів, – каже відповідальний секретар приймальної комісії ТНЕУ Олександр Шашкевич.

Оригінали документів на денну форму навчання абітурієнти можуть подати до 20 вересня. А ті студенти, які планують навчатись на заочній формі можуть подати документи до 28 листопада. Загалом у закладі навчають спеціалістів за понад тридцятьма спеціальностями з 15 галузей знань. Цього року з’явились і нові напрями навчання.

– Цьогоріч проліцензовані були такі спеціальності як агрономія, екологія, професійна освіта (сфера обслуговування) та професійна освіта (документознавство), – додає відповідальний секретар приймальної комісії ТНЕУ Олександр Шашкевич.

Як зазначає декан факультету аграрної економіки і менедженту, для студентів, які навчатимуться за новими спеціальностями готова вся необхідна матеріально-технічна база. До того ж ці спеціальності зараз затребувані на ринку праці.

– Що екологія, що агрономія – катастрофічна нестача кадрів на ринку праці і за зверненнями наших роботодавців. Тобто враховуючи цю потребу ми започаткували цю діяльність, – каже декан факультету аграрної економіки і менеджменту Борис Язлюк.

Крім того, за спеціальністю фізична культура і спорт в економічному університеті відкрили вступ на магістратуру. В чому переваги нововведення пояснює Роман Гах.

– Минулого року ми відкрили бакалаврат на спеціальності “фізична культура і спорт”. А цього року ми відкрили магістратуру по цій спеціальності, – каже завідувач кафедри фізичної культури і спорту Роман Гах.

Сергій Балуцький, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK