Тернопіль

У Тернополі змагались наймолодші борці вільного стилю

За підсумками 2020 року у Тернополі відбулася відкрита першість спортивного клубу імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S» (Галичина-Тернопіль-Sport) з вільної боротьби серед початківців віком 8-10 років, присвячена Різдвяно-новорічним святам.

1085d5d01a0fdddff427e1de1082f3f1_XLНа змаганнях виступили наймолодші борці СК імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S» та спортсмени КДЮСШ №1 міста Тернополя, повідомляють на сторінці управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА..

Із шести вагових категорій, у яких змагались учасники, чемпіонами стали четверо представників СК імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S» – Дмитро Шумило (в/к до 23 кг), Захар Федчишин (в/к до 27 кг), Максим Шумило (в/к до 30 кг) та Архип Вовк (в/к до 33 кг) і двоє представників КДЮСШ №1- Юрій Федусь (в/к до 37 кг) та Антон Миколів (в/к до 50 кг).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та новорічними призами. Єдина учасниця першості Єва Дем’ян (КДЮСШ №1) виборола срібну медаль у категорії до 27 кг і була нагороджена призом «За волю до перемоги», чемпіон Архип Вовк названий кращим борцем змагань, а срібний призер у категорії до 33 кг Тарас Саламандра («ГалТер’S») нагороджений призом «За кращу техніку», – повідомляє організатор турніру, президент СК імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S» Ігор Сцібайло.

СОРОКАLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK