Тернопіль

У Тернополі жителі багатоквартирних будинків можуть встановити систему індивідуального теплопостачання

Уже впродовж декількох років мешканці багатоквартирних будинків у Тернополі мають змогу відключити свою квартиру від системи централізованого опалення і гарячого водопостачання та встановити систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання).

будинокПроте, зробити це можна лише у разі, якщо не менше 50% квартир і нежитлових приміщень у будинку уже відокремлена від централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Та вже з 2019 року у тернополян з’явилася альтернатива – перейти із системи централізованого теплопостачання та постачання гарячої води на індивідуальне опалення можна не лише окремою квартирою, а й цілим будинком. Для цього необхідно зібрати 100% підписів власників квартир.

«15 багатоповерхівок уже від’єдналися від систем централізованого опалення і гарячого водопостачання цілим будинком та успішно користуються індивідуальним опаленням, – пояснив міський голова Сергій Надал. – Наразі міською радою розроблено чіткий алгоритм дій для тернополян, котрі бажають відмовитися від централізованого теплопостачання та перейти цілим будинком на систему автономного опалення».Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK