Тернопіль

У Тернополі збільшили кількість транспорту на спецрейсах і дозволили роботу усіх ринків з 16 травня

З 16 травня у Тернополі запрацюють усі ринки: і продовольчі, і промислові. Таке рішення ми прийняли на засіданні оперативного штабу. Окрім того, збільшиться кількість транспорту на спецрейсах.

Про це розповідає міський голова Сергій Надал:

“Критичним для нас залишається питання відновлення роботи громадського транспорту. Я хочу наголосити, що дозвіл на роботу транспорту як по Україні, так і конкретно у містах дає Кабінет Міністрів України. Зараз є лише інформація, що Уряд планує послабити обмеження щодо транспорту, але які саме обмеження скасують, поки невідомо. Ми готуємо наш транспорт до виїзду на маршрути і після рішення Уряду зможемо забезпечити рух автобусів та тролейбусів по оновленій мережі.

Ми збільшили кількість транспорту на спецрейсах. З понеділка на окремих маршрутах кількість транспорту ще зросте. Якщо Ваше підприємство уже відновило роботу, візьміть довідку довільної форми, що Ви там працюєте, у свого роботодавця. Тоді ви зможете скористатися спецтранспортом вранці з 6:30 до 09:30 і ввечері з 16:30 до 20:30.

 Безумовно, усі підприємці та адміністрація ринків зобов’язані дотримуватися протиепідемічних вимог, виконувати рекомендації та заходи безпеки, які передбачені постановами Уряду щодо роботи продовольчих і непродовольчих ринків, продуктових та непродуктових магазинів. Їхню роботу контролюватимуть інспектори Держпродспоживслужби, національної поліції та муніципальної інспекції. Якщо виявлять порушення протиепідемічних вимог, робота ринку може бути зупинена.

Звертаюся до підприємців: Ви маєте розуміти, що несете відповідальність за здоров’я, а інколи навіть і життя ваших працівників, Ваших клієнтів, а також їхні сім’ї, які теж ризикують інфікуватися.

Бережіть себе, своїх дітей і батьків!”Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK