Тернопіль

У Тернополі запровадили заходи посиленої безпеки

Нестор – четвертокласник, сьогодні уважно слухає правила поведінки та безпеки. Хлопчик розповідає, вибухівки не бачив жодного разу, але як поводитись з підозрілими предметами уже знає.

– Ми говорили про вибухові предмети. Якщо до них торкнутись то вони можуть взірватись. І тому треба бути дуже обережним. Потрібно повідомити батькам, а батьки повідомлять іншим спеціальним комісіям. Вони забирають їх і роблять так щоб вони не взривались, – каже учень 4-б класу ТНВК №35 Нестор.

У 35 тернопільській школі розповідають, такі уроки проводять кілька разів на рік. Спілкуються на різні теми: безпека на дорозі, поведінка із вибухонебезпечними предметами, електроприладами. Моделюють ймовірні небезпечні ситуації та разом шукають шляхи їх вирішення.

Не єдиними розмовами на території навчально-виховного комплексу щоранку перевіряють територію та тривожні кнопки.

– Ми готові до надзвичайних заходів, ми готові ізолювати діток, не пускати чужих посторонніх в наш заклад, тобто віддавати дітей тільки по виклику. Оглядаємо територію, обов’язково зранку, перед виходом на прогулянку. В нас є тривожна кнопка в разі небезпеки ми можемо нею скористатися, – каже директор ТНВК №35 Оксана Кусяк.

Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Надала, такі заходи та бесіди повинні провести у всіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. Начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк розповідає, усіх керівників шкіл та садочків зобов’язали терміново провести уроки на тему безпеки.

В управлінні надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради наголошують, щоб люди не підходили і не чіпали підозрілих предметів. А у випадку такої знахідки відразу повідомляли представників органів місцевої влади, ДСНС та Національної поліції. На їх приїзд потрібно чекати на безпечній відстані від підозрілого предмету та зберігати спокій.

Нагадаємо, у Тернополі вживатимуть заходи посиленої безпеки через серійність вибухів у місті: 3 серпня на вулиці Замковій та 4 вересня на подвір”ї ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого у селі Петриків поблизу Тернополя.

Оксана Рогачук, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK