Тернопіль

У Тернополі заплановано провести поточний ремонт дорожнього покриття на чотирьох вулицях

З настанням сприятливих погодних умов у Тернопільській громаді стартували поточні та капітальні ремонти доріг і об’єктів житлового фонду.

remontni-roboti-u-ternopoli-stanom-na-01_04_2021-rokuЗокрема, роботи із заміни асфальтобетонного покриття проводять на вулицях: Петрушевича, Миру, Степана Будного та 15 Квітня (смуга проїжджої частини від вул. 15 Квітня, 1 до перехрестя вул. 15 Квітня – просп. Злуки).

Зі слів начальника відділу технагляду Олега Вітика, наступними об’єктами, де заплановано провести ремонт дорожнього покриття, є: перехрестя вул. Слівенська – просп. Степана Бандери з впровадженням нової Схеми організації дорожнього руху та вул. 15 Квітня (смуга проїжджої частини в напрямку до вул. В. Стуса).

Поточний ремонт розпочався цими днями і в дворах на вул. Броварній, 47, де працівники підрядної організації проведуть заміну дорожнього покриття, та на вул. Котляревського, 10.

На прибудинкових територіях за адресами: вул. Карпенка, 14, просп. Степана Бандери, 84  і вул. Слівенська, 5, стартували, в свою чергу, роботи з капітального ремонту асфальтобетонного покриття.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK