Тернопіль

У Тернополі, вперше в Україні, відбувся масштабний медичний форум

Про організацію медичної допомоги в умовах ОТГ та лікарське самоврядування говорили сьогодні в рамках медичному форуму. Тернопільські лікарі ділилися своїм досвідом колегам з усієї країни. Повідомляє канал Тернопіль1.

У Тернополі медики з різних куточків України говорили про реалізацію медичної реформи у своїх регіонах. Наше місто стало першим в Україні, в якому відбувся медичний форум “Вдосконалення національної системи охорони здоров’я”. Організатори зізнаються, в регіонах медикам особливо важко переходити на нову систему роботи, тому головне завдання форуму – вдосконалення національної системи охорони здоров’я. “Зараз у нас йде медична реформа, але є багато областей та міст, які зіштовхнулися з труднощами нової системи, тому сьогодні у Тернопільській області ми хочемо послухати позитивний досвід”, засновник Благодійного фонду “Manus Del” Андрій Доценко.

Спікери з різних міст України ділилися своїми здобутками та досягненнями в рамках реформи. Тернопільські медики теж розповіли про свій досвід роботи. Запевняють, в нашому місті позитивні зміни вже відчутні. “Нам дуже приємно відмітити те, що заслуги охорони здоров’я міста оцінені на державному рівні. Сьогодні ми готові ділитися досвідом, комунікувати з різними містами для того, аби передати свій досвід, висловити зауваження і розвивати ту реформу, яка успішно стартувала в країні”, зауважив начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислав Левчук.

Говорили і про недоліки з якими зіткнулися лікарі та пацієнти. У міській раді впевненні, такі форуми допоможуть частково вирішити ці проблеми. “Ми хотіли б, щоб такі форуми сприяли тому, аби ви мали можливість розказати про проблеми, яке ваше бачення майбутнього розвитку і що треба зробити для комфортної роботи лікаря і для надання медичних послуг кожному мешканцю”, додав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Надалі такі ж зустрічі з медиками планують організовувати і в інших регіонах. Наприкінці року в Києві відбудеться масштабний форум, на якому спікери з різних куточків країни розповідатимуть про результати реформи. Нагадаємо, минулого року в Україні стартувала медична реформа. Розрахована вона на 3 роки.

Христина Луцик, Антон Марчевський, Дмитро ЛехманLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK