Тернопіль

У Тернополі відбулася українська прем’єра фільму Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва “Номери”

Кінострічка створена за підтримки Міністерства культури України за однойменною п’єсою режисера Олега Сенцова. Світова прем’єра цього фільму відбулася 18 лютого у Берліні.

Фільм “Номери” був зрежисований дистанційно і є унікальним явищем для української кіноіндустрії. Над стрічкою працював тандем двох режисерів – Олега Сенцова, який під час роботи над фільмом перебував у колонії суворого режиму на півночі Росії, та Ахтема Сеітаблаєва, який допомагав втілювати задум на знімальному майданчику разом з продюсеркою фільму Анною Паленчук. Робочий процес Олег і Ахтем обговорювали у листах, яких, за словами Анни, було більше сотні.

З ініціативи творців стрічки частина коштів з кожного проданого квитка піде на допомогу політичним в’язням та їхнім сім’ям. Кошти будуть спрямовані зокрема на лікування дітей політв’язнів від хронічних та вроджених захворювань, освіту дітей політв’язнів, які знаходяться в Криму, РФ та на материку України, медикаментозну допомогу їхнім сім’ям та психоемоційну адаптацію дітей після обшуків, арештів, затримання батьків.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK