Тернопіль

У Тернополі розпочали проводити весняні прибирання вулиць

Весна – час прибирання. З першого березня у Тернопільській громаді розпочався двомісячник благоустрою. За цей час мають прибрати території, відремонтувати дитячі і спортивні майданчики, ліквідувати несанкціоновані звалища. Для цього організують спеціальні толоки. А поки що, балансоутримувачі прибирають відповідно до графіку. Про це у сюжеті Тернопіль1.

Проспект Степана Бандери сьогодні прибирають. Шляховики чистять тротуари й узбіччя від бруду, який накопичився за зиму. “Зараз виконуємо очистку тротуарів від піску, дорожнього змету, болота, які накопичилися за зиму. Ще треба два дні і наша центральна вулиця буде очищена, гарно прибрана”, каже майстер дільниці “Східний масив” ТОВ “АВАКС ПРОФ” Надія Лисак.

Тут працює 12 людей і три одиниці техніки. Бруд збирають і вивозять спеціально відведені полігони, додає Надія Лисак. Такі роботи проводять щороку навесні, коли погода налагоджується.

Далі, за словами Надії Лисак, будуть прибирати центральні вулиці – Лесі Українки, Слівенська, Довженка, Протасевича, Замонастирська, в районі Старого парку.

Сьогодні вже приступили і до прибирання бульвару Данила Галицького. Далі почнуться загальноміські толоки, під час яких комунальні організації і небайдужі тернополяни вийдуть прибирати зелені зони – парки і сквери.

Зазначимо, у разі якщо у вас не прибирають сміття, ви можете звернутися до свого балансоутримувача, або на цілодобову “гарячу лінію” міської ради 15-80.



Loading...







Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK