Тернопіль

У Тернополі розпочалася акція “Кольорові шкарпетки”

Під час неї тернополяни можуть одягнути різнокольорові шкарпетки, щоб підтримати дітей з синдромом Дауна. Про це розповіла Суспільному голова громадської організації “Центр сприяння дітям з синдромом Дауна “БебіКо” Ольга Гордієнко.

d20b5a3320b073a1“21 березня до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна увесь світ одягає кольорові шкарпетки. Тим самим символізуючи свою підтримку. Ми вже 8 рік долучаємося по всій Україні. Цього року в нас цікавий дизайн. 7 кольорів з сонечками “, – каже Гордієнко.

Для себе та своїх друзів купив шкарпетки тернополянин Роман Ничвидюк. Хлопець каже, до акції долучився вперше.

“Я вирішив долучитися до цієї акції, бо діти з синдромом Дауна особливі. І якщо вони роблять щось класне своїми руками, то чому б їх не підтримати”, – каже Ничвидюк.

21 березня – Всесвітній день людей із синдромом Дауна. Вперше цей день у світі відзначили у 2006-му році, а в грудні 2011-го року Генеральна Асамблея ООН запропонувала відзначати цей день усім державам і міжнародним організаціям, аби підвищити рівень поінформованості суспільства про синдром Дауна.

На Тернопільщині щорічно народжується від 10 до 16 дітей із цим синдромом Дауна, – каже Ольга Гордієнко. За її словами, в області є 200 родин, які виховують дітей з синдромом Дауна.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK