Тернопіль

У Тернополі проводять модернізацію котелень (відео)

Комплексна реконструкція теплових мереж, заміна насосного обладнання та встановлення індивідуальних теплових пунктів. Масштабний проект реалізовують у Тернополі, його результатом має стати цілодобова подача гарячої води у помешкання тернополян.

І сьогодні у рамках проекту на котельні вулиці Лесі Українки монтують нове обладнання. Старі котли повністю демонтували, оновлені дозволять суттєво економити газ, запевняють тепловики. Крім того, на виході встановлять фільтр для вихлопних газів. Повідомляє Т1 Новини.

Два нових водонагрівних котли встановлюють у котельні на вулиці Лесі Українки у Тернополі. Обладнання німецької компанії, кажуть торгові представники, ефективне та надійне.

– Сьогодні ми здійснюємо монтаж на фундамент. Наскільки я знаю, ця котельна буде опалювати орієнтовно 25 відсотків міста Тернополя, – каже торговий представник компанії з встановлення котлів у Західній Україні Святослав Мисак.

Термін експлуатації котлів – більше 20 років, розповідає Святослав Мисак. Проект називає унікальним.

Економія газу та електроенергії – на такий результат очікують тепловики. І завдяки в тому числі і цим імпортним котлам це можливо, запевняє Віталій Грубенюк.

Модернізація котельні відбувається за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Цей комплексний проект передбачає реконструкцію теплових мереж, заміну насосного обладнання та встановлення індивідуальних теплових пунктів. Його результатом має стати цілодобова подача гарячої води у помешкання тернополян, а ще ефективність використаного газу чи електрики.

Леся Маньковська, Антон Марчевський, Віталій Куземко, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK