Тернопіль

У Тернополі понад 20 груп перевірятимуть багатоповерхівки

багатоповерхівка

У Тернополі створили робочі групи, які перевірятимуть місць загального користування (горища, підвали, сходові клітки) та допоміжні приміщення у багатоквартирних житлових будинках. Таких мір вжили з метою з’ясування стану теплоізоляції транзитних трубопроводів, наявності нагрівальних приладів тощо.

Розпорядження про створення більше 20-ти робочих груп підписав 13 січня 2022 року міський голова Сергій Надал враховуючи численні звернення громадян.

“Сьогодні по всій Україні люди отримують нарахування за тепло і гарячу воду на основі змінених Урядом правил нарахування тарифів. З одного боку, урядова ініціатива має логіку, оскільки раніше всі витрати за обігрів спільних площ у багатоквартирному будинку лягали фактично лише на користувачів центрального опалення. З іншого боку, автоматично було зроблено розрахунок за загальною урядовою формулою без урахування ситуації в кожному будинку і кожній квартирі, – пояснив міський голова. –  Тому, щоб перевірити тепломережі у багатоквартирних будинках Тернополя, вирішено створити спеціальні інвентаризаційні робочі групи. Адже нарахування за тепло у будинках за площі загального користування для тернополян, які мають індивідуальне опалення, має бути справедливим”.

Відповідно до розпорядження, робочим групам необхідно:

  • до 28 січня 2022 року провести обстеження місць загального користування (горищ, підвалів, сходових кліток) та допоміжних приміщень в будинках, які отримують послуги із постачання теплової енергії (для з’ясування стану теплоізоляції транзитних трубопроводів, наявності батарей і т.д.), відповідно до акту обстеження (додається).
  • обстежити приміщення, відключені від централізованого опалення на предмет наявності/відсутності та ізоляції транзитних трубопроводів (за згодою власника);
  • у разі недопущення представників робочих груп для проведення обстеження чи в разі перешкоджання у доступі для з’ясування стану теплоізоляції транзитних трубопроводів, власникам таких приміщень буде здійснюватися нарахування за втрату тепла, як за неізольовані транзитні трубопроводи.

Для проведення обстеження КП ТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» передадуть перелік квартир, відключених від централізованого опалення та гарячого водопостачання, та перелік нежитлових приміщень (магазинів, офісів, і т.д.), розміщених у житлових будинках, з якими укладені угоди на постачання теплової енергії.

На підставі акту робочих груп, комунальне підприємство теплових мереж проведе перерахунок плати за функціонування внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання, а також опалення місць загального користування та допоміжних приміщень.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK