Тернопіль

У Тернополі показали, як “Небезпека шукає казку”

Картини, які переносять у світ дитинства та магії. У Тернополі презентували унікальну серію графічних робіт полтавського художника Вартана Маркр’яна. Цю виставку вже побачили у різних куточках України. Тепер витворами милуватимуться і тернополяни. Повідомляє Т1 Новини.

Виставку ексклюзивних графічних картин презентували у Тернополі. “Небезпека шукає казку” – це серія з 10 полотен полтавського художника Вартана Маркр’яна. Митець розповідає, хотів створити картини, дивлячись на які, глядач поринав би у атмосферу улюбленої казки.

– Кожен глядач може себе уявити персонажем чи героєм якоїсь казки. Де він ніколи не знає про те, о буде в кінці, але він рухається і досягає своєї цілі. А в кінці завжди щасливий кінець – ініціація. Тому кожна людина має сприймати кожну перешкоду знаючи про те, що все буде добре, – каже автор серії картин “Небезпека шукає казку” Вартан Маркр’ян.

Дружина художника Роксолана каже, часто допомагає чоловіку у створенні картин, адже сама теж захоплюється цим видом мистецтва.

– В певний момент створення картини в художника «замилюється» око. Він довго дивлячись на роботу не бачить певних моментів, які вже можуть бути очевидними і він їх не бачить. І ця моя консультація не пов’язана з тим, що я як дружина оцінюю роботи, це більше погляд збоку, – каже дружина Вартана Маркр’яна Роксолана.

Це вже третя графічна виставка Вартана Маркр’яна. Попередні дві художник присвятив життю людини в місті. “Небезпека шукає казку” – це ода єднанню людини і природи.

– Ось ця серія виступає певною метафорою, де кожна гілка є життєвою перешкодою, яку ми маємо переступити і рухатися далі, – каже Вартан Маркр’ян.

Переглянути виставку можна до 28 серпня у арт-галереї “Бункермуз”.

Христина Луцик, Тарас Троян, Віталій Куземко, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK