Іноземного студента поховали у Тернополі — тіло не вдалося повернути на батьківщину через діючі в Україні карантинні обмеження. Ускладнювало ситуацію і той факт, що в нашій країні навіть немає посольства Демократичної Республіки Конго, тож такі питання вирішуються через дипломатичну установу Російської Федерації.
Прощання з покійним проходило в Домі печалі на вул. Микулинецькій. Провести в останню путь молодика прийшли його сестри, друзі та знайомі. Вони не стримували сліз, адже не сподівалися, що таке може трапитися з ним — тихим, добрим та дружелюбним хлопцем, який мав відмінну репутацію в університеті, де навчався, і серед товаришів.
Трагедія сталася в ніч на 9 травня на вул. Будного. За записами з камер спостереження, встановлених у під’їзді, де трапилося кривав вбивство, було встановлено особу підозрюваної — це 17-річна мешканка одного із сіл Тернопільського району, яка, нанісши смертельні удари ножем хлопцю, втекла на таксі додому, де її і затримали правоохоронці. Відомо, що підозрюваній вже обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі понад 300 000 гривень.
за мат. Реально
Залишити відповідь