Тернопіль

У Тернополі підготовку до зими розпочали ще з літа

Ще є час до жовтня. У Тернополі запланували замінити теплотраси і оновити котельні. Роботи вже розпочали, адже до зими не так вже й довго. Тепловики працюють у 5 місцях. На вулиці Лесі Українки встановлюють нові котли. Чим вони будуть кращими за попередні, розпитувала Яна Полухіна. Повідомляє Т1 новини.

Нове обладнання. У місті запланували змінити теплотрасу, і оновлюють котельні. Роботи розпочали вже, для того, аби встигнути до опалювального сезону. Так зараз виглядає котельня на вулиці Лесі Українки. Тут демонтували старі котли і обладнання, натомість встановлять нове.

– Планується встановлення трьох котлів загальною потужністю 30 мВт, – розповідає начальник відділу інвестиційного розвитку КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Орест Куриляк. – Це котельне обладнання дозволить забезпечити належне теплопостачання жителів і організацій на мікрорайоні “Східний”.

Ці котли економічні мають високий коефіцієнт корисної дії, додає Орест Куриляк. Також до котельні протягнуть нову теплотрасу – з вулиці Протасевича і на Лесі Українки. Наразі на останній тривають роботи. Фахівці кажуть, постійні дощі трохи ускладнюють роботу. От на зупинці 14 школа з котловану викачують воду.

Замінюють теплотрасу і біля котельні на вулиці Київській.

– Ці труби поставляються уже з проведеною антикорозійною обробкою і утеплені поліуретаном в поліетиленовій оболонці, – додає Орест Куриляк. – Термін експлуатації Близько 50 років.

Труби, які замінили, зауважує фахівець, прослужили близько 40 років. Нова теплотраса ефективніша у роботі, а втрати теплової енергії значно менші. Додамо, реконструкцію проводять за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку. Ремонти мають завершити до початку опалювального сезону.

Яна Полухіна, Тарас Троян, Володимир Сосна, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK