Тернопіль

У Тернополі перекрили частину дороги через аварію на водопроводі

Вже другий день на вулиці Коновальця працює техніка “Тернопільводоканалу”. Напередодні близько 15:00 тут прорвало водопровід, його ремонтують досі. Через аварію водою затопило частину вулиці.

Як пояснили у водоканалі, пошкодження виникло через старі труби, які прокладали тут ще у 80-х. Щоб дістатись до пошкодженої частини труби працівникам довелось перерити частину дороги. Тому проїзд на дану вулицю частково обмежили.

– Це водопровідна мережа 400, що з’єднує мікрорайон “Східний”, “Канада” і “БАМ”. Пошкодження виникло на водопроводі, який вже експлуатується з 80-х років. Водопровід стальний. І сама найбільша складність наша у тому. що водопроводи наші, такий великий діаметр, проходять через дорогу у футлярах і вода не вибила у тому місці де пошкодження, а вона по футлярі перейшла на тротуар. І тому ми почали копати біля тротуару і перейшли майже на протилежну сторону дороги, – каже начальник відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП “Тернопільводоканал” Ганна Загородна.

Наразі “водоканалівці” відрізали даний футляр та знайшли місце пошкодження. Вже сьогодні до кінця дня роботи мають завершити і тоді поступово відновлять рух автівок. Мешканці мікрорайону змін у водопостачанні не відчули, кажуть на підприємстві. Воду постачали у звичному режимі.

– Мешканців ми не перекривали воду. Люди стараються робити там під тиском, щоб не відключати водопостачання, тому мешканці можуть там бачити, що потоки води течуть, – додає Ганна Загородна.

Як каже Ганна Загородна, водопровідна система у Тернополі давно потребує ремонту. Труби старі і зношені, тому зараз у місті триває планова заміна водопровідних мереж у різних частинах міста.

Сергій Балуцький, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK