Тернопіль

У Тернополі можна безкоштовно отримати смачний обід

У Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення продовжує функціонувати Благодійна їдальня, де жителі громади, котрі перебувають у складних життєвих обставинах, зумовлених самотністю, хворобами, інвалідністю чи сирітством, мають можливість скористатися смачними та безкоштовними обідами.

blagodiyna-idalnya-2021До карантину гарячі обіди в їдальні щоденно отримували близько 60 одиноких малозабезпечених громадян та осіб з  інвалідністю. Проте у час пандемії COVID-19 їдальню перевели у режим роботи «їжа на винос (з собою)». Готові страви видаються лише в індивідуальному або одноразовому посуді, напої – у пляшках, персонал їдальні працює в захисних засобах, проводять посилене дезінфікуюче прибирання, встановлені правила безпечного відвідування об’єктів харчування.

Незважаючи на те, що епідемія коронавірусу та карантинні обмеження спричинили певні труднощі як для працівників Благодійної їдальні, так і для її відвідувачів, тут продовжують з любов’ю готувати смачні домашні обіди та роздавати їх малозабезпеченим тернополянам, стареньким самотнім жителям, людям з інвалідністю і тим, хто опинився у скруті через складне матеріальне становище.

Для відвідувачів – це велика допомога, адже теплий обід не лише допомагає зігрітися та здолати голод, а й дарує самотнім людям відчуття сімейного затишку і тепла, адже тут завжди люблять і чекають на відвідувачів.

Для того щоб харчуватися у їдальні, необхідно звернутися із заявою у відділення соціальної допомоги вдома міського територіального центру соціального обслуговування населення (вул. Лисенка, 8, кабінет №9). Працівники відділення проведуть акт обстеження матеріально-побутових умов заявника, після Чого комісія прийме рішення про харчування особи у їдальні.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK