Тернопіль

У Тернополі для пенсіонерів організували активну терапію (Відео)

У Тернополі неподалік острова “Чайка” зібралися пенсіонери. Основне їхнє завдання на сьогодні – танцювати. Таким чином люди літнього віку оздоровлюють не лише тіло, а й душу. Такі заходи в обласному центрі відбуваються не вперше. Танці вивчають різні. Організатор терапії – Тернопільський міський територіальний центр.

“Танцювально-рухова терпія – це та терапія, яка сцілює танцем. Основна мета – допомогти людям усвідомити своє “Я”, свою тілесність, навчитися краще самовиражатися, відчути єдність один з одним та світом. У такій терапії дуже багато напрямків, одним з таких є “Колові танці народів світу”. Коли люди танцюють ці танці, тоді йде цілковита внутрішня гармонізація, а також знімає стрес та покращує настрій”, – розповідає психолог, танцювально-руховий терапевт Наталія Жученко.

Збираються учасники на танцювально-рухову терпію щосереди. Кажуть, заняттями дуже задоволені. Адже такі зустрічі дають змогу подумки повернутися у молодість, та при цьому насолоджуватися своїм нинішнім віком.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK