День народження об’єднання, яке повернуло їх у молодість, відсвяткували тернопільські пенсіонери.
За 2 роки вони відвідали сотні заходів, познайомились з десятками відомих і цікавих людей. Щотижня усі вони збираються, аби обговорити новини, поділитись спогадами і знову поринути у вир емоцій, які відчували в молодості. Зараз же вони дякують організаторам ініціативи, за те, що 2 роки дбали про їх саморозвиток, повідомляє Т1 Новини.
Це вже зараз вони називають себе людьми золотого віку, а ще 2 роки тому навіть не думали, що будучи на пенсії можна розважатись, навчатись і знаходити нових знайомих. Соціальна ініціатива “Єднання поколінь” відзначила 2 річницю активної діяльності. Зібрались усі в УД “Перемога”, спілкувались, вітали одне одного і слухали концерт. Підспівували, пританцьовували і аплодували усі без винятку.
За два роки сотні зустрічей, заходів і концертів, десятки нових облич, спікерів, помічників і друзів. І щоразу це щирі емоції. Багато учасників ініціативи тут знайшли нових друзів, відвідали місця і заходи, на які колись часу не вистачало.
“Всі ми люди золотого віку приходимо, спілкуємось. Тут гарно і ми дуже задоволені, що маємо можливість прийти і з такими як ми спілкуватися, новинами мінятися, знайомитися”, каже учасниця соціальної ініціативи “Єднання поколінь” Валентина Холопова.
Доброю традицією стало те, що сюди учасники приводять своїх знайомих і коло “Єднання поколінь” зростає. Так 2 місяці тому сюди потрапив пан Ярослав.
“Найбільше подобається коли зустрічі з артистами організовують, або знатні люди про щось розказують. Наприклад, про харчування, як віддихати добре пенсіонерам. Прекрасне враження після цього”, – додає учасник соціальної ініціативи “Єднання поколінь” Ярослав Олійник.
Завдяки ініціативі “Єднання поколінь” багато тернополян відкрили у собі таланти, про які раніше й не здогадувались. Позитиви проекту відзначають і на всеукраїнському рівні, запозичити таку практику хочуть інші міста і навіть за кордоном.
“Це люди старшого віку, які в більшості відбудовували наше місто після війни. Вони мають можливість спілкуватись з людьми молодшого віку, передавати свої знання, здібності, ділитись враженнями. Для мене це також важливо, бо я почув їхні поради щодо розвитку міста”, – зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Проект став платформою, де люди старшого віку не відчувають себе одинокими, мають можливість поспілкуватись між собою і ще раз пережити емоції, які відчували в молодості.
Юлія Валах, Антон Марчевський, Володимир Сосна, Т1 Новини
Залишити відповідь