Тернопіль

У Тернополі дітей, чиї батьки боронять Україну, відправили на відпочинок до Польщі

На відпочинок до Польщі. 40 дітей з Тернопільщини відправились на два тижні у скаутський табір. Серед них діти військових, учасників Майдану, волонтерів, які допомагають бійцям на Сході. Хто проводжав дітей, та з яким настроєм, дивіться у сюжеті Т1 Новини.

У вишиванках і з святковим настроєм. Діти учасників війни відправились на відпочинок до Польщі. У таборі вони проведуть два насичених подіями тижні. Для багатьох це перший такий табір. Перед від’їздом усіх присутніх благословили та побажали щасливої дороги.

Серед тих, хто сьогодні відправляється у мандрівку Богдан Кіндій. Його батько був активним учасником Революції Гідності і зараз допомагає бійцям на Сході. Хлопець пригадує, тоді підтримував батька листами.

– Пам’ятаю, я йому листи відправляв. Він там здається два дні був, але через те, що він надихався диму від вогню і потім після цього у лікарні був, – каже тернополянин Богдан Кіндій.

Сам же волонтер про Майдан розповідає не охоче, каже і досі пам’ятає ті події на Інститутській 20 лютого.

Свого сина у табір відправляє і жителька Збаража Ірина Єднаковська. Жінка хвилюється, адже для її дитини такий досвід перший.

Ірина відправляє сина разом з чоловіком. Він перебував у зоні бойових дій в районі Пісок два роки тому. Каже, у мандрівку брали найнеобхідніше.

Загалом на відпочинок до Польщі поїхали 40 дітей з Тернопільщини. В ОДА кажуть, організовують такі мандрівки вже шостий рік поспіль.

Начальник служби у справах дітей Тернопільської ОДА Ростислав Дрозд каже, загалом за шість років роботи на відпочинок до Європи вдалось відправити більше 600 дітей з Тернопільщини. Подібні мандрівки організовуватимуть і надалі.

Сергій Балуцький, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK