Тернопіль

У Тернополі діє школа польської мови, де матусі можуть вчитись, поки за дітьми доглядають

Вероніці 10 років, чотири з них дівчинка відвідує центр польської мови і культури «Моя польська». Вона розповідає – це чудова можливість відпочинку та навчання. Тут попри свій юний вік вона зрозуміла, ким хоче стати в майбутньому і зараз на шляху втілення своєї мрії.

– Я в майбутньому хочу стати вчителькою польської мови, а також мрію поступити у вищий заклад у Польщі. На польській теж дуже подобається тим, що тут є дуже добрі вчителі, вони, якщо ти щось не зрозумів вони пояснюють, підказують а також ми на заняттях граємо різні ігри, – каже учасниця дитячої групи з вивчення польської мови «Моя польська» Вероніка.

Зараз польська мова користується попитом серед молодих людей. Якщо ви вільно володієте цією мовою, то перед вами відкривається багато нових можливостей. Центр польської мови і культури «Моя польська» діє у Тернополі уже 5 років.

Тут навчають польської за такими програмами: базовий курс на рівень В1 та чотиримісячний розмовний інтенсив. Діють підліткові та дитячі групи. Готують до вступу у польські виші і співбесіду на Карту поляка. Про унікальність їхніх програм розповідає директор центру Наталія Лобас.

– Ми маємо такі унікальні і цікаві послуги, як група «Мама і ляля». Це коли молода мама, яка має маленьку дитину, яку не може чи не хоче залишити вдома, вона бере дитину на заняття, і мама навчається, а ляля грається. Це дуже цікавий формат, нам він всім дуже подобається. Ще є така пропозиція як сімейна польська. Це коли батьки разом із дітьми навчаються і вивчають польську мову. І хочу вам сказати, що це, напевно, найкращий спосіб спільного проведення часу дітей і батьків, це спільне навчання, – розповідає директор центру польської мови і культури в Тернополі «Моя польська» Наталія Лобас.

У центрі працюють молоді та досвідчені викладачі за власними методиками і підручниками. Вони якнайкраще адаптовані для роботи з дорослими і дітьми. Також дізнатись більше про центр «Моя польська» ви можете на їхній сторінці у Facebook або на каналі у YouTube. Там публікують завжди цікаві ролики за участі учнів та викладачів центру. Тому польська – це ваш шлях до вдосконалення та опанування нової культури, не прогавте його.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK