Тернопіль

У Тернополі демонтували понад пів сотні рекламних конструкцій грального бізнесу

Постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею, спільно з управлінням муніципальної інспекції та Тернопільським відділом національної поліції демонтовано 68 (шістдесят вісім) рекламних конструкцій грального бізнесу у м. Тернополі за адресами: вул. Валова, вул. А. Живова, вул. Руська, Привокзальний майдан, вул. Митрополита А. Шептицького, вул. Бережанська, вул. Карпенка, вул. І. Мазепи, Майдан Перемоги, вул. Слівенська, просп. Степана Бандери.

2CF9AB90-76A2-44EE-A1C7-9DAB115FEE6CДемонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.12.2019 року №1207 «Про демонтаж рекламних засобів та вивісок».

Для повернення демонтованих рекламних засобів власникам необхідно звернутися в ПП «Східний масив» (просп. Степана Бандери, 94) та КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» (вул. Білецька, 11). При собі мати документи, що посвідчують право власності на демонтовані об’єкти.

Виконання рішення виконавчого комітету продовжується.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK