Тернопіль

У Тернополі чиновник заблокував проїзд жінці з дитиною, а згодом звинуватив її чоловіка в побитті

Христина Гринчук згадує події минулого четверга. За словами жінки, 12 вересня вона приїхала до міського відділу ДМС. Припаркувалася. Але коли повернулася і хотіла виїхати – її заблокувало інше авто. Причому, наголошує, водій зробив це свідомо.

“Я бачу він виїжджає я завожу машину даю вперед, і тільки я починаю маневр назад, щоб розвернутися, він вже ставить оцього рогача посередині і машина вже припаркована у виїзді”, – каже Христина Гринчук.

За 15 хвилин чоловік звільнив проїзд. Але подія привернула увагу перехожих, навіть у Фейсбуці очевидці конфлікту виставили пост з побаченим. Пишуть – чоловік заблокував виїзд мамі з дитиною.

Христина Гринчук продовжує розповідь. Каже водій авто врешті від’їхав, але це сталось після її численних прохань. Вже вдома потерпіла розповіла про все своєму чоловікові. Він вирішив з’ясувати, чому водій так вчинив, і, коли приїхав на місце події, виявив, що проїзд дружині заблоковував головний інженер ТОВ “Коменерго-Тернопіль” Михайло Сіянчук.

“Я знайшов його кабінет, зайшов, спочатку культурно з ним говорив, кажу, ви зробили погану річ. Я набрав дружину на WhatsApp і кажу, просто вибачтеся перед дружиною і дитиною, і все. Тоді він почав до мене погано говорити. І я не заперечую, що я з ним почав на підвищених тонах говорити. Я нецензурно вилаявся, побачив, що там нема з ким говорити і пішов з кабінету”, – розповідає Микола Гринчук.

Спершу звертатися до правоохоронних органів подружжя не збиралося. Але у суботу, 14 вересня, Христина Гринчук все ж вирішила написати заяву до поліції, аби там кваліфікували дії головного інженера. Але вже у поліції жінка дізналася, що той написав заяву на її чоловіка, звинувативши у побитті.

“Приніс якусь довідку про те, що я його побив, що в нього черепно-мозкова травма, забій грудної клітини. Вже потім виявилося, що в той день, коли я його “побив” він не викликав ні поліцію, ні швидку”, – наголошує Микола Гринчук.

Так, непорозуміння через паркування переросло у серйозний конфлікт і відкрите кримінальне провадження. Із ситуацією що склалася сімя Гринчуків  звернулася до начальника головного управління Національної поліції в області Олександра Богомола.

Подружжя боїться, що через родинні зв’язки у поліції головного інженера ТОВ “Коменерго-Тернопіль” Михайла Сіянчука, слідство буде упередженим. Очільник поліції області такий хід подій відкидає.

“Ми з’ясуємо, коли cаме чоловік звернувся з якими тілесними ушкодженнями, які лікарі оглядали. Проведемо розслідування, якщо цей факт не підтвердиться – буде нести відповідальність також людина, яка подала завідомо неправдиву інформацію про вчинення злочину”, – наголосив Олександр Богомол.

Контролюватиме хід слідства і народний обранець від Тернополя Андрій Богданець. До нього звернулося подружжя за підтримкою.

Прокоментували ситуацію і у товаристві “Коменерго-Тернопіль”. Директор Олександр Попов зазначив, головний інженер зараз у лікарні. Показав на своєму телефоні фотографії синців, які нібито наніс фахівцю Микола Гринчук.

“Про прихід я дізнався у п’ятницю наступного дня. До мене звернувся головний інженер і розказав, що його побив невідомий громадянин. Я кажу “Міша, чого ти не покликав міліцію”, – “Та мені стидно було, там дівчата, я що мужик”. Це все, що він мені сказав”, – переконує директор ТОВ “Коменерго-Тернопіль” Олександр Попов.

Свідками конфлікту, що стався 12 вересня, були 2 працівниці товариства. Вони розповіли, що бачили як Микола Гринчук зайшов до головного інженера в кабінет і закрив двері.

“Чули шум у нашого головного інженера. Зайшов мужчина, закрився і дуже крик був. Він його напевно обзивав нецензурними словами, але ми не бачили, бо ми сиділи з паспортисткою і більше нічого не чули”, – коментує майстер ТОВ “Коменерго-Тернопіль 3” Галина Дуда.

Невідомий чоловік, згадує пані Галина, незабаром пішов. Коли із кабінету вийшов головний інженер працівниці згадують, помітили що чоловік трохи був засмучений, проте ні порваного одягу, ні слідів побоїв не помітили.

Чи дійсно Микола Гринчук побив головного інженера товариства “Коменерго-Тернопіль” має з’ясувати слідство, яке вже ведеться. З’ясовуватимуть правоохоронці і обставини конфлікту на парковці.

Яна Полухіна, Оксана Задорожна, Антон Марчевський, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK