Тернопіль

У Тернополі члени ОВК активно готуюся до виборів 21 липня, а фахівці радять не довіряти соціології

Вже у неділю, 21 липня, відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради. Українці обиратимуть новий парламент за змішаною системою – частина нардепів пройдуть за партійними списками, а частина – як мажоритарники за своїми виборчими округами. Як готуються до виборів у Тернополі, дізнавалися кореспонденти Т1 Новини.

Це 163 виборчий округ у Тернополі. Тут робота кипить. Комісія працює щодня без вихідних. Наразі очікують на отримання бюлетнів.

– На сьогоднішній день всі ДВК ніяких проблем щодо матеріального забезпечення немає. Кожна ДВК має по 2 куратори, один йде з ДВК, тобто з членів окружної комісії, другий – куратор від міської ради, – каже секретар ОВК № 163 м. Тернопіль Олена Ткач.

Дострокові парламентські вибори відбудуться 21 липня. Голосуватимемо за старою системою виборчого кодексу.

– Виборців будуть обирати двома шляхами. Перше це по виборчих списках партій, друге – це так звані мажоритарники. Відповідно в другому бюлетні будуть конкретні прізвища, розташовані в алфавітному порядку, – каже директор суспільних досліджень “Поліс” Ігор Процик. – Звертаю увагу тих, хто змінює місце голосування, вони отримають лише один бюлетень, з виборчими списками партій.

Ігор Процик радить, усе добре зважити перш, ніж піти і віддати свій голос на виборчій дільниці. Передусім каже – ретельно вивчити біографію кандидата, його діяльність, програму з якою він йде на вибори, а також декларацію, щоб переконатися у легальності його доходів. Окрім того, звернути увагу яку політичну силу він представляє. Чи відповідає вона вашим переконання. Найголовніше – сліпо не довіряти виборчим рейтингам. Нерідко соцопитування складають фіктивні компанії на замовлення самих партій.

Оксана Смільська, Антон Марчевський, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK